img

YANMAZLIK GÜÇ TUTUŞURLUK TESTLERİ

UL94 Güç Tutuşurluk Testleri, M1 Testleri, Yatay Güç Tutuşurluk Testleri, Dikey Güç Tutuşurluk Testleri...

TEST YAPTIRMAK İSTİYORUM
img

HASLIK TESTLERİ

Sürtmeye karşı renk haslığı, Yıkamaya Karşı Renk Haslığı, Buhara Karşı Renk Haslığı, Fenolik Sararma, Hızlandırılmış UV Yaşlandırma...

TEST YAPTIRMAK İSTİYORUM
img

FİZİKSEL TESTLER

Lif kopma mukavemeti ve uzaması, Mikroskobik görüntü alma, Kumaşlarda boncuklanma, Yırtılma mukavemeti, Eldiven kesilme direnci, Tekstüre iplik kıvrım rijitliği tayini...

TEST YAPTIRMAK İSTİYORUM

Hakkımızda

Gamatest Laboratuvar Hizmetleri A.Ş., tekstil test ve cihazları konusunda çeyrek asrı aşkın deneyime sahip ortaklar tarafından, tekstil, hazır giyim, halı, kağıt/karton ambalaj ayakkabı/deri ve oyuncak sektörlerine hizmet vermek üzere %100 yerli sermaye ile kurulmuş özel ve bağımsız bir test, analiz ve araştırma laboratuvarıdır. Gama, en küçük dalga boyuna (<10 pikometre- bir atom çekirdeğinin çapından küçük) ve en yüksek enerji seviyesine (100keV) sahip ışın olup, kuruluşumuzun çalışma hassasiyeti ve dinamizmini sembolize etmektedir.
İlkemiz en gelişmiş cihaz ve teknolojileri kullanarak, iyi eğitimli, deneyimli, gelişmelere açık, disiplinli ve dinamik ekibimizle, en hızlı ve doğru test ve analiz hizmeti sunmaktır. Bu doğrultuda kritik bir hizmet sunduğumuzun bilinciyle personelimizin yetkinliğine büyük önem verilmekte, çalışma arkadaşlarımızın her biri titizlikle seçilmekte, gizlilik ve tarafsızlık taahhüdüyle sürekli eğitime tabi bir şekilde çalışılmaktadır.
Laboratuvarımız, Endüstri 4.0 kapsamında müşterilerimizin test taleplerinin hangi aşamada olduğunu izlemelerine olanak sağlayan teknolojilerle donatılmıştır.